Drodzy Słuchacze,

Szkołę Języków Obcych INTI założyli filologowie-podróżnicy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych oraz w branży turystycznej. Naszą domeną są kursy języka hiszpańskiegoportugalskiego i angielskiego dla dorosłych i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2). Staramy się, aby każda grupa wiekowa mogła uczyć się w gronie swoich rówieśników.

Słyniemy z dbałości i poważnego podejścia do każdego projektu, wysokiej jakości nauczania i niebanalnych pomysłów na uatrakcyjnienie zajęć. Stawiamy na praktykę, dlatego już od podstawowych poziomów zaawansowania stosujemy metodę komunikatywną – uczymy Was języka autentycznego, poprawnej i płynnej komunikacji oraz staramy się, abyście po naszych kursach szybko pokonali barierę językową i bez problemu radzili sobie w realnych sytuacjach komunikacyjnych. Oferujemy zarówno kursy standardowekursy light dla osób zapracowanych oraz kursy konwersacyjne.

W każdym z nich, oprócz klasycznej nauki, kładziemy nacisk na praktyczne zastosowanie języków w podróży i wprowadzamy elementy turystyki. Szczególnie wyróżnia nas kurs języka hiszpańskiego w turystyce stworzony w oparciu o program autorski z myślą o miłośnikach podróży oraz osobach pracujących lub pragnących pracować w branży turystycznej. Na naszych zajęciach chcemy zapoznać Was również ze słownictwem i gramatyką używanymi w Ameryce Łacińskiej. Jako miłośnicy historii, kultury i tradycji krajów hispanojęzycznych i luzofońskich propagujemy w świecie wiedzę o nich, a tym samym pragniemy zarazić Was naszą pasją i przybliżyć realia panujące w tych regionach świata.

Możecie się z nami uczyć również bez wychodzenia z domu lub z dowolnego miejsca na świecie o dogodnej dla Was porze. Albowiem specjalnie dla Was stworzyliśmy także kursy online. Lekcje odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii e-learningu, na wygodnej i przyjaznej w obsłudze platformie zoom. Lektor poświęca Wam całą uwagę, tematy i tempo zajęć są dostosowane specjalnie do Was, a postępy w nauce zobaczycie w krótkim czasie. Dzięki temu, że przesyłamy materiały wykorzystywane na kursie drogą mailową, macie do nich dostęp w dowolnym momencie.

Nasz Zespół to jedna z naszych najmocniejszych stron. Tworzą go lektorzy polscy oraz native speakerzy. Są świetnie wykwalifikowani ludzie z pasją i entuzjazmem, którzy dokładają wszelkich starań aby uatrakcyjniać zajęcia w nietuzinkowy sposób. Wykorzystują tradycyjne i nowoczesne materiały dydaktyczne. W kameralnych grupach dbają o świetną i przyjazną atmosferę motywując Was do osiągania kolejnych sukcesów na językowej drabinie. Miłym akcentem są też organizowane przy kawie przez lektorów, oczywiście w językach obcych, prezentacje z ich podróży po świecie, będące niezastąpionym źródłem ciekawostek lokalnych i świetnym przyczynkiem do „rozgadania się” w danym języku.

Chcemy przed Wami także otworzyć podwoje kulinarnego świata Hiszpanii, Portugalii, Ameryki Południowej, krajów anglo- i francuskojęzycznych oraz wspólnie z Wami oraz Lektorami przygotowywać oryginalne i egzotyczne dania podczas cyklicznych spotkań kulinarnych.

Znajdujemy się w ścisłym centrum Krakowa, więc każdy będzie miał do nas blisko.

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do odbycia z nami tej językowej podróży, z której mamy nadzieję nie będziecie chcieli wrócić!

Lektorzy

Nasz Zespół to jedna z naszych najmocniejszych stron. Tworzą go profesjonalni, świetnie wykwalifikowani lektorzy z pasją i entuzjazmem, posiadający wykształcenie filologiczne oraz bogate doświadczenie w branży turystycznej i podróżach. Są absolwentami polskich i zagranicznych uczelni z doświadczeniem w zawodzie nabytym w kraju i za granicą. Dokładają oni wszelkich starań aby uatrakcyjniać zajęcia w nietuzinkowy sposób. Wykorzystują tradycyjne i nowoczesne materiały dydaktyczne. W kameralnych grupach dbają o świetną i przyjazną atmosferę motywując Was do osiągania kolejnych sukcesów na językowej drabinie.

Jak nas znaleźć

Witaj w Szkole INTI,

Fantastycznie, że chcesz zapisać się na nasz kurs. Możesz zrobić to na trzy sposoby:

Kliknij, aby do nas zadzwonić